{{ price(itemPrices[licenseId]['promo_price']) }}
{{ price(itemPrices[licenseId]['price']) }}
{{ __('Free') }}

Microsoft Visio 2016 Professional

Ends in

Microsoft Visio Professional İle Karmaşık Bilgileri Kolayca Sunun

Microsoft Visio 2016 Professional ile profesyonel diyagramlar. Kat planları, akış ve inşaat planları, devreler ve önemli figür genel bakışlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Microsoft Excel gibi tanıdık programlardan veya Microsoft Access veritabanlarına dayalı olarak veri aktararak. Diyagramlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Veri kümeleriniz dinamik olarak entegre edilmiştir ve kaynak dosyadaki değişiklikler otomatik olarak. Gerçek zamanlı olarak güncellenir. Microsoft Visio Professional 2016’yı satın aldığınızda. Emrinizde ücretsiz ve sektöre özgü şablonların bulunduğu dev bir veritabanına sahip olursunuz. Ve bunun yardımıyla karmaşık sorunları bile net bir şekilde sunabilirsiniz. Sayısız şekil ve şablon yardımıyla kısa sürede net diyagramlar oluşturabilirsiniz.

Proje çalışmanızın en önemli anahtar figürlerini net bir şekilde sunun. Ve en önemli çalışma sonuçlarına odaklanarak mükemmel sonuçlar elde edin. Genel bakışlarınızı ve diyagramlarınızı Adobe PDF, AutoCAD, JPG ve XML gibi yaygın formatlarda kaydedin. Çalışma sonuçlarınızı diğer proje katılımcılarına yalnızca bir Visio dosyası biçiminde veya İnternet üzerinden sunun. Microsoft, Microsoft Visio 2016 Professional’ı satın aldığınızda. 2 GB ücretsiz depolama alanı elde ettiğiniz kurum içi bulut hizmeti OneDrive’ın yardımıyla sizi destekler. Microsoft Visio 2016 Professional ile, zamandan ve paradan tasarruf etmek için. Bir ekipte çalışma ve böylece şirketinizdeki değerli kaynaklardan tasarruf etme fırsatına sahip olursunuz. Microsoft Visio 2016 Professional, gözleri yormayan. Sessiz renklerde bir tasarımla çalışabileceğiniz yeni “Siyah Temalar” oldukça etkileyicidir. Ek olarak, denenmiş ve test edilmiş arama asistanı sayesinde. Çalışmanızı daha da keyifli hale getirmek için daha da optimize edilmiştir.

Visio 2016 Satın Al : Projelerinizi Profesyonelce Yönetin

Proje yönetiminde mi çalışıyorsunuz yoksa ilk kez projelere liderlik mi ediyorsunuz? Bunun için projeleri görselleştirmeye başlamak ister misiniz? Ama hala doğru programı özlüyor musunuz? Grafik temsiller mi yaratmak istiyorsunuz? Projeleriniz için diyagram oluşturmak ve süreçleri sergilemek sizin için zor mu yoksa imkansız mı? Güzel bir özellik olarak, elektronik tabloları entegre edip görselleştirmenizi çalışanlarınızla paylaşmanız ideal olur mu? Bu durumda, sizin için doğru olan visio 2016 ! 2016 sürümünden bu yana, Veri Görselleştiriciyi kullanarak doğrudan bir veri kaynağından. Diyagram oluşturmak mümkün olmuştur . Bu fonksiyon şu anda standart akış şeması için olduğu kadar. Yatay ve dikey akış şemalarını kullanabilirsiniz. Bu işlev, özellikle süreçlerin temsili için gereklidir ve işi daha verimli hale getirir.  Excel ile oluşturulan Excel tabloları veya diğer diyagramlar da tüm projelerinize entegre edilebilir. Visio size farklı gösterimler sunar:

Bu, artık tek bir temsile bağlı olmadığınız. Ancak projeniz için en iyi olan gösterimi kullanabileceğiniz anlamına gelir. Meta veriler aynıysa, artık farklı gösterimler bile bağlanabilir. Kurumsal yapılar da Visio ile kolaylıkla temsil edilebilir. Microsoft Visio tarafından sağlanan şablonlar sayesinde şirketlerin, departmanların veya proje organizasyonlarının yapılarını haritalamak kolaydır. Farklı düzenler ve tasarımlar arasında geçiş yapma ve hatta resim ekleme seçeneğiniz var.

Visio 2016 İle Yeni Bir Tasarım Deneyimi Yaşayın.

Visio 2016 size birçok dosya biçimi seçeneği sunar. Belgeleri istediğiniz gibi kaydedin, örneğin AdobePDF, AutoCAD, JPG veya XML olarak. Visio dosyalarınızı İnternet üzerinden iş arkadaşlarınızın kullanımına kolayca açabilirsiniz. Visio’nun bu sürümü, Microsoft’un bulut hizmeti OneDrive’da kaydetmeyi de destekler. Bu yazılımın satın alınmasıyla, kişisel bulutunuz için ek 2 gigabayt depolama alanı elde edersiniz. Gözlerinizi korumak için, Visio’yu sözde karanlık modda görüntüleme seçeneği vardır. Sessiz renkler, karanlıkta çalışmayı özellikle keyifli hale getirir. Ayrıca Microsoft, işinizi kolaylaştırmak için arama asistanını revize etti. Microsoft Visio 2016 ile istediğiniz zaman verimli ve uygun maliyetli bir şekilde çalışma. Ve böylece değerli kaynaklardan tasarruf etme fırsatına sahip olursunuz.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Item details
Category Office Products
Comments 0
Sales 0
Similar items
cover
Out of stock
cover
Office 2019 Pro Plus Office Products
19.99€
cover
Out of stock
cover
Office 2016 Pro Plus Office Products
Out of stock

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing