Microsoft Project 2019 Professional

This item is out of stock.

Microsoft Project Professional 2019 Planlamalarınızı Kolaylaştırır

Microsoft Project 2019, Microsoft tarafından geliştirilen ve dağıtılan proje yönetimi yazılımıdır. Proje yöneticisinin plan geliştirmesine ve görevlerine kaynak atamasına yardımcı olur. Ayrıca projedeki ilerlemeleri takip etmesine ve bütçe yönetimine de son derece yardımcı bir yazılımdır. Sonuç olarak yazilim iş yüklerinizi hafifletmenize ve analizlerinizi doğru biçimde yapmanıza yardımcı olacak biçimde tasarlanmıştır. Ayrıca Microsoft project 2019’un son sürümü ile projelerinizi hassas bir şekilde planlaya bilirsiniz.

Project 2019 Nedir

Microsoft Project, Windows tabanlı uygulamadır. Başlangıcından bir kaç yıl içinde proje yönetim yazılımı halini almıstır. Yazılım, Microsoft Office’in bir parçasıdır, ancak herhangi bir Office paketine entegre edilmemiştir. Şu anda Standard ve Professional olmak üzere iki sürümde mevcuttur. Her iki sürüm de 32 veya 64 bit seçenekleriyle mevcuttur. Profesyonel sürüm, standart sürümün tüm işlevlerinin yanı sıra ekip işbirliği araçları. Ve Microsoft Project Server’a bağlanma gibi ek işlevleri içerir. Microsoft Project Professional 2019, tüm projelerinizi kolayca planlamanıza ve başkalarıyla endişelenmeden işbirliği yapmanıza olanak tanır. Yazılım, diğer Microsoft uygulamaları ve bulut hizmetleriyle uyumludur. Bu özellik, tüm işleri ve son teslim tarihlerini kolayca düzenlemenizi sağlar. Bir sunucuyla entegrasyona ek olarak, Microsoft Project Professional 2019’u bağımsız bir ürün olarak da kullanabilirsiniz.

Organize etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

MS Project 2019, tek bir programda kaynak yönetimi, proje izleme ve zamanlama yönetimi sunar. Her bir planlama adımını ayrıntılı olarak tanımlama ve kaydetme seçeneğiniz vardır. Ayrıca tüm ilerlemelerinizi gerçek zamanlı olarak belgeleyebilirsiniz. Böylece her zaman güncel kalırsınız ve erken bir aşamada sorunlardan kaçınırsınız. Kısa vadeli plan yapmanıza yardımcı olur. Süreçlerin değiştirilmesi gerekiyorsa, bunu erkenden fark edersiniz ve sorunlar ortaya çıkmadan önce harekete geçebilirsiniz.

Microsoft Project 2019 ile İlerlemenize Daima Göz Kulak Olun

Microsoft Project 2019 ile istediğiniz zaman anlamlı sunumlar oluşturabilirsiniz. Bunlarla proje ekibini, yönetimi veya diğer katılımcıları güncel hale getirebilirsiniz. Net ve görsel olarak çekici bir sunum oluşturmak için uzun zaman harcamanıza gerek yok. Ms Project bunu sizin için yapacak. Sunumlar, bir zaman çizelgesi görünümü sayesinde son derece nettir. Ve bir projenin ilerlemesini göstermek için son derece uygundur. Project 2019 ayrıca önemli konularda otomatik olarak raporlar oluşturur. Arayüzün Excel’dekine benzer olması özellikle pratiktir ve bu nedenle kullanımı kolaydır.

Microsoft Project 2019 Satın Al : Hangi Versiyonu Satın Almalıyım ?

Microsoft Project 2019, iki sürümde satın alınabilirsiniz: Standart ve Profesyonel. Project Standard ile küçük ve orta ölçekli projeleri profesyonel ve net bir şekilde yönetebilirsiniz. Ürün gerekli tüm araçları ve fonksiyonları içerir. Çok sayıda şablonla birlikte gelir, gelişmiş kaynak yönetimi ve akıllı analiz işlevleri içerir. Project Professional her türlü projeyi yönetmek için uygundur. Ürün ile karmaşık projeleri de yönetebilirsiniz. Size çok çeşitli özellikler sunulmaktadır. Ürünü çevrimiçi mağazamızdan satın alırsanız, program indirme ve adım adım talimatları içeren bir e-posta alacaksınız. Satın alma işlemi sonrasında projenizi hemen planlamaya başlayabilirsiniz.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Item details
Category Office Products
Comments 0
Sales 2
Similar items
cover
59.99€
cover
Office 2016 Pro Plus Office Products
Out of stock
cover
59.99€
cover
Office 2019 Pro Plus Office Products
19.99€
cover
59.99€
49.99€

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing