{{ price(itemPrices[licenseId]['promo_price']) }}
{{ price(itemPrices[licenseId]['price']) }}
{{ __('Free') }}

Microsoft Visio 2019 Professional

Ends in

Microsoft Visio 2019 İle Profesyonel Diyagram Yönetimi

Profesyonel ve kullanımı kolay görselleştirme yazılımı mı arıyorsunuz? O zaman Microsoft’ta bulacaksınız! Sonuç olarak Visio 2019, oldukça karmaşık verileri eşlemek için idealdir. Microsoft Visio 2019 ile profesyonel diyagramlar, kat planları, akış ve inşaat planlarını kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca Excel gibi tanıdık programlardan veya Microsoft Access veritabanlarına dayalı olarak. Veri aktararak diyagramlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun. Ayrıca Süreçler, sistemler veya karmaşık bilgiler, yazılımla açık diyagramlarda özetleyebilirsiniz. Ekibinize brifing vermek, başarıları tasvir etmek. Veya yaklaşan bir sunumu daha anlamlı hale getirmek için diyagramları kullanın. Ayrıca büyük miktarda veriler bile Visio 2019 için engel değildir.

Net Diyagramlar Oluşturun

Visio 2019, diyagram oluştururken size mümkün olan en büyük desteği sunar. Bu nedenle program, akış şemaları ve organizasyon şemaları gibi çok sayıda şablon içerir. Ayrıca kat planları çizebilirsiniz, BT ağlarını haritalayabilirsiniz ve iş süreçlerini görselleştirebilirsiniz. Visio’daki şablonlara her zaman güvenebilirsiniz. Bu size diğer görevlerinizde kullanabileceğiniz oldukça fazla zaman kazandırır. Visio 2019 üzerinde bulunan şablonları düzenleyebilirsiniz ayrıca bu şablonları farklı görseller üzerine uygulama imkanına sahipsiniz. Diyagramlar, semboller, renkler ve metin pasajları ile anlamlı ve çekici görseller tasarlayabilirsiniz. Visio 2019’un çalışma mantığı, odak noktası büyük miktarda bilgiyi açıkça gösteren, anlaşılması kolay diyagramlar oluşturmaktır. Ayrıca endüstri standartlarını (BPMN 2.0, UML 2.4 ve IEEE) karşılayan çok sayıda şekil içerir.

Visio 2019 İle Büyük Miktardaki Verileri Anında Yönetin

Visio yalnızca verilerin görselleştirilmesinde uzman değil, aynı zamanda verilerinizin aktarımında da size yardımcı olur. Excel tabloları gibi çok sayıda veri tabanına bağlanma olasılığı gerçekten pratiktir. Bu şekilde büyük miktarda veriyi içeri aktarabilirsiniz ayrıca bu verileri güncelleme imkanınada sahipsiniz. Office serisindeki diğer ürünleri de kullanıyorsanız, Visio’dan oluşturduğunuz diyagramları bunlara entegre edebilirsiniz. Çünkü dizideki hemen hemen tüm programlarla uyumlu çalışmaktadır. Örneğin PowerPoint sunumları için gerçekten kullanışlıdır. Çünkü bir kez oluşturduğunuz diyagramı diğer programlarda kolayca kullanabilirsiniz.

Microsoft Visio 2019 Satın Al : Çevrim İçi Çalışın

Uygulamanın 2019 sürümünden bu yana, Microsoft size tarayıcınızda Visio Online ile çalışma seçeneği sunmaktadır. Bu işlev, Microsoft Word’ün çevrimiçi işlevi ile aynıdır . Dosyalar SharePoint’te oluşturulduğu. Veya Microsoft’un OneDrive bulut hizmetinde depolandığı sürece, dosyaları çevrimiçi olarak açmak ve düzenlemek mümkündür. Visio Online’ı açar açmaz, normal Visio istemcisinde yaptığınız gibi şekiller yerleştirebilirsiniz. Ayrıca kalıplar ekler ve diyagramları gözden geçirebilirsiniz.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Item details
Category Office Products
Comments 0
Sales 1
Similar items
cover
Out of stock
cover
Office 2019 Pro Plus Office Products
19.99€
cover
Office 2016 Pro Plus Office Products
Out of stock
cover
59.99€

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing