Sıkça Sorulan Sorular

Ürün satın aldım ne zaman teslim edilir?

Ürünlerimizi satın alma işleminden hemen sonra profilinizde ki satın aldıklarım bölümünden görüntüleyebilirsiniz, siparişleriniz sistem tarafından otomatik olarak anında teslim edilmektedir.

Windows 10 lisansı ile windows 11 yükseltmesi yapabilirmiyim

Elbette, windows 10 update 2021 yılı sonunda yayınlanacaktır. Windows update'leri takip ederek 11 aktif olduğunda satın almış olduğunuz windows 10 lisansı ile ücretsiz olarak 11'e yükseltebilirsiniz.

Windows 11 Home & Windows 10 Home sürümlerini nasıl Pro yapabilirim?

Windows home sürümlerini yükseltmeniz için işletim sisteminiz ile uyumlu olan windows 11/10 pro sürümü lisansını alarak hiç bir veri kaybı olmadan ve format atmadan yükseltebilirsiniz.

Lisans(ları) kullanırken hata aldım ne yapmam gerekiyor?

Dijital lisanslarda bir çok sebepten dolayı hata verebilir, almış olduğunuz hata kodunu alt kısımdan bize ileterek hata koduna karşılık gelen düzeltme işlemleri için destek sunuyoruz. Satın almış olduğunuz lisans ile ilgili bir sorun gözüküyorsa lisans değişimi yapıyoruz.

Still have a question ?

Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu, içeriğin kişiselleştirilmesini ve reklamı içerir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Buraya tıklayın. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı, Gizlilik politikamızı ve hüküm ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Processing