About Us

Resellmarket.net, yenilikçi ve profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platformdur. Kalite ve müşteri odaklı çalışma anlayışımızı her aşamada ön planda tutarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı orijinal yazılımlar tedarik etmekteyiz. Uzun yıllar bilişim sektöründe yer almış firmamız hızla artan geniş tedarik ağı ve müşteri sayısı ile bilişim teknolojileri alanında kısa sürede adından söz ettirmiştir.

Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek tedarikçilerimize ve müşterilerimize zengin içerikler sunmaya özen gösteriyoruz. Resellmarket.net üzerinden 7 gün 24 saat orijinal lisanslı tüm yazılım ihtiyaçlarınızı 3D güvenliği ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenle satın alabilirsiniz. Soru, görüş ya da önerileriniz için iletişim bölümündeki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz:

Tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini uygulayarak geniş ürün yelpazesine sahip bir alanda müşterilerimizin taleplerini en kaliteli ve en ucuz şekilde karşılamak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz:

Günden güne artan pazar payımız ile müşteri memnuniyetini tüm süreçlerde beklentilerin ötesinde karşılayarak sektörün ihtiyaçlarına en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olmaktır.


ENGLISH


Resellmarket.net is a platform that provides innovative and professional management techniques. By keeping our understanding of quality and customer-oriented work at the forefront at every stage, we supply affordable original software to our valued customers. Our company, which has been in the information sector for many years, has made a name for itself in the field of information technologies in a short time with its rapidly increasing supply network and the number of customers.

We follow all the developments in the sector closely and take care to offer rich content to our suppliers and customers. You can safely purchase all your original licensed software needs with 3D security and 256-bit SSL encryption technology on Resellmarket.net 24/7. You can reach us from the information in the contact section for your questions, comments or suggestions.

Our Mission:

By applying professional management techniques in all processes, we work to meet the demands of our customers in an area with a wide range of products in the best quality and cheapest way.

Our Vision:

To be the company that responds to the needs of the sector in the best and fastest way by meeting customer satisfaction beyond expectations in all processes with our increasing market share day by day.

Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu, içeriğin kişiselleştirilmesini ve reklamı içerir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Buraya tıklayın. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı, Gizlilik politikamızı ve hüküm ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Processing