Office 365 A1 Plus Lisans Hesabı

This item is out of stock.

Office 365 A1 Plus 5PC Win - Mac

Word, Excel ve Outlook gibi programları sıklıkla kullanan kişiler için hazırlanmış en güvenilir hizmetlerden birisi Office 365 Pro Plus programıdır. Sınıfının en iyi uygulamalarını içeriğinde barındıran Office 365 Pro Plus, hesap olarak gönderilen ve abonelikle kullanılabilen bir program olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Günlük çalışma hayatında Office programlarına ihtiyaç duyan ve bulut tabanlı bir hizmet arayan kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan Office 365 Pro Plus, tüm kullanıcıların istedikleri yerde ve her türlü cihazı kullanarak paylaşımlarda bulunmasına yardımcı olur.

OFFİCE 365 PRO PLUS TÜM İŞLERİNİZİ BASİTLEŞTİRECEK

Office 365 Pro Plus sayesinde Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Publisher ve Access gibi uygulamaların tamamı çok daha kolay kullanılır. En iyi Office programlarından birisi olarak gösterilen Office 365 Pro Plus sayesinde klasik olarak nitelendirilen tüm Office programları sınırsız şekilde güvenle kullanılabilir.

İş hayatında ve günlük yaşamda kullanıcıların her türlü ihtiyacına cevap veren Office 365 Pro Plus, işlerin en basit şekilde halledilmesi yönünden de avantajlı kullanım sunar. İçeriğinde yer alan özel araçlar sayesinde diğer Office programlarında bir hayli zaman alan tüm işler çok daha basitçe ve kısa sürede halledilebilir.

OFFİCE 365 PRO PLUS HAYATI KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN TASARLANDI

Office 365 Pro Plus, kullanıcıların Office programları üzerinde gerçekleştireceği tüm işlemleri özel sunumlar ve araçlar kullanarak kısa sürede tamamlamalarını sağlar. Hayatı kolaylaştırmak için tasarlanan Office 365 Pro Plus sayesinde hem günlük işlerde hem de iş yeri ile ilgili çalışmalarda kısa sürede en kaliteli şekilde işleri tamamlamak mümkün olur.

Türkçe dil desteğinin yanı sıra tüm dillerde de destek sunan Office 365 Pro Plus sayesinde kullanıcılar istedikleri dillerde sunum, veri dosyası, e – posta hazırlama ve gönderme şansına sahip olurlar. Office uygulamaları için geliştirilmiş kalem desteğine de sahip olan Office 365 Pro Plus, tüm kullanıcılardan tam not almayı başaran Office programlarının başında gelir.

NEDEN OFFİCE 365 PRO PLUS HESABI ALMALIYIM?

Office 365 Pro Plus – 5 PC – Mac Mail Hesabı, kullanıcılara bulut tabanlı olarak hizmet vermektedir. En iyi Office uygulamalarını bulut üzerinden bir araya getiren bu hesap sayesinde kullanıcılar istedikleri cihaz üzerinden işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Kullanıcılara hesap olarak gönderilen Office 365 Pro Plus – 5 PC – Mac Mail Hesabı, 5 PC için güvenle kullanılabilen bir abonelik hesabıdır. Oldukça uygun fiyat ile kullanıcılara sunulan bu hesap, tüm Office uygulamalarının gönül rahatlığı ile kullanılması amacıyla hazırlanmıştır.

İŞLETMELER İÇİN EN DOĞRU TERCİH OFFİCE 365 PRO PLUS 

Hemen her türlü kullanıcıya hizmet verecek şekilde hazırlanmış olan Office 365 Pro Plus  Hesabı, özellikle işletmeler için en doğru tercihlerin başında gelir. Günlük iş yükünü azaltacak kadar pratik programlara sahip olan bu sürüm sayesinde işletmelerin tüm işleri kısa sürede tamamlanır.

Özellikle güvenlik anlamında tam not verilen Office 365 Pro Plus – 5 PC – Mac Mail Hesabı, 1000’ den fazla güvenlik ve gizlilik denetimine sahiptir. Bu özelliği sayesinde dünya genelinde birçok kurum tarafından tercih edilmekte ve güvenle kullanılmaktadır. Office 365 Pro Plus Hesabı sayesinde aynı şirkette çalışan tüm ekip üyeleri aralarında çok rahat iletişim kurma ve dosya gönderme şansına sahip olurlar.

Office 365 Pro Plus Hesabı satın alan kullanıcılar, istedikleri zaman istedikleri cihaz üzerinden Office programlarını kullanma ayrıcalığına sahiptirler. İşlerini daha kısa sürede ve çok daha kolay şekilde tamamlamak ve bu işlemi güvenli şekilde gerçekleştirmek isteyen tüm kullanıcılara Office 365 Pro Plus Hesabı satın almaları tavsiye edilmektedir.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
Q. Onedrive alanı varmıdır?
A. Hayır, bu üründe onedrive alanı yoktur
Q. Nasıl aktif ederim?
A. Office.com/login adresine girerek güvenlik bilgileri ve şifrenizi değiştirip aktif edebilirsiniz.
Item details
Version Office 365
Category Office Products
Comments 0
Sales 22
Lisans Türü Hesap
Kullanım Masaüstü
Lisans Limiti 5 PC/MAC
Onedrive Yok
Similar items
cover
59.99€
49.99€
cover
59.99€
cover
Out of stock
cover
Office 2016 Pro Plus Office Products
Out of stock

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing