Microsoft’un Windows 10 işletim sistemi için üretmiş olduğu dijital lisanslardan biri olan Retail Key, işletim sisteminin yeni güncellemesi içerisinde yer alır. Bilgisayar üzerinde yüksek ve kaliteli bir işletim sistemi olarak verimli çalışma alanı sunan Windows 10 Pro, tüm bilgi işlem süreçlerinin kontrol etmek amacı ile üretilmiştir. Karmaşık programlarda dahi minimum bekleme sürelerinin yer aldığı yeni güncelleme, bilgisayar içerisinde yer alan tüm ögelere işlem sistemi aracılığı ile erişim sağlama fırsatı verir. Yüksek kalite ile donatılmış olan bir işletim sistemini kullanmak isteyen kişiler için Windows 10 Pro güncellemesi ideal bir tercih olacaktır.

Windows 10 Pro Retail Key Özellikleri

Windows 10 işletim sisteminin yeni güncellemesi olarak satın alıma sunulmuş olan Retail lisans anahtarı pek çok özelliği içerisinde barındırır. Bu lisans anahtarı satın alınarak bilgisayara kurulumunu gerçekleştirebilmek mümkün olur. Windows 10 Pro güncellemesinin dijital lisans anahtarı;

-En son sürüm olması

-Orjinal Microsoft onaylı olması

-Ürünlerin tek bir bilgisayar için süresiz olması

-Ürün anahtarının 32 Bit ve 64 Bit Windows 10 Pro işletim sisteminde kullanılabilir olması

-Format işlemi sonrası da dahil olmak üzere ömür boyu kullanılabilmesi gibi özelliklere sahiptir. Windows 10 işletim sisteminin en çok tercih edilen güncellemelerinden bir tanesi olarak bilinir.

Windows 10 Pro Retail Key Nedir?

Retail adı verilen dijital lisans anahtarı, perakende lisans olarak da tanımlanabilir. OEM lisansının aksine, aynı anda olmamak kaydı ile bir değil, bir kaç bilgisayarda kullanımı mümkündür. Windows’un kendi mağazasında dahi satışa çıkardığı lisanslı bir ürün olarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Retail key dijital lisansları diğer bilgisayardan kaldırmak şartı ile başka bir bilgisayarda kullanabilmek, kullanıcılar için avantaj sağlar. Retail dijital lisans anahtarı, anakart da dahil olmak üzere tüm donanımların yükseltilmesine ve değiştirilmesine olanak tanır. Microsoft’un destek elemanları tarafından ücretsiz bir şekilde destek sağlanması da bu anahtarın tercih edilme nedenlerinden bir tanesidir.

Windows 10 Pro Retail Key Çalışma Şekli

Daha gelişmiş Başlangıç menüsü, bilindik bir açılış modeli ile kullanıcıların karşısına çıkan Windows 10 Pro, bir cihazdan diğer cihaza sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmek için tasarlanmıştır. Hızlı ve uyumlu olması, Windows 10 Pro’nun bu zamana kadar ki en çok tercih edilen işletim sistemi olmasını sağlamıştır. Windows 10 Pro Retail Key’in çalışma şekli, bu ürünün satın alınması ile başlar. Daha sonrasında bilgisayara kurulumunun yapılması gerekir. Bilgisayar üzerindeki tüm donanım etmenlerinin doğrudan etkilendiği Windows 10 Pro işletim sisteminde, gözle görülür bir fark ortaya çıkar. InstantGo adı verilen yeni teknoloji, bilgisayarın hızlı bir şekilde açılıp kapanmasını ve kullanıcının kaldı yerden devam etmesini sağlar.

Windows 10 Pro Retail Key Alma

Windows 10 işletim sisteminin yeni sürümü olan Pro modelini satın alabilmek için perakende lisans tercih edilebilir. Pek çok özelliği cüzi bir ücret karşılığında ömür boyu kullanabiliyor olmak, birçok kişinin bilgisayarında istediği bir şeydir. Windows 10 Pro satın alımı için güvenilir bir adres olan https://resellmarket.net/item/2/windows-10-pro-retail/ web sitesini tercih edebilirsiniz. Lisanslı yazılım satışı yapan web sitesi, orijinal ürün garantisi sunar. Windows 10 Pro işletim sisteminin tüm özelliklerinin dahil edildiği Retail key dijital lisans anahtarı sayesinde, kısa sürede bilgisayarınızı daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Web sitesi üzerinden satın alım işlemi yaptıktan sonra, satın aldığınıza dair bir onay mesajı tarafınıza gönderilir. Windows 10 Pro işletim sisteminin yer aldığı ürün anahtarı inceleme yapıldıktan sonra e-mail adresinize gönderilerek kullanılabilir hale gelir. Windows 10 işletim sisteminin yeni güncellemesi olan Pro ile birlikte daha hızlı, daha verimli ve daha güçlü bir bilgisayara sahip olabilmek mümkün olur. Windows 10 Pro retail key ise, web sitesi üzerinden güvenilir bir şekilde satın alınabilir.