Envato Elements 1 Aylık Hesap İle Ne Yapılır?

Grafik ve tasarım sektöründeyseniz, Envato ve sunduklarından haberdar olmalısınız. Envato Elements, grafiksel varlıklar, kaynaklar, çizimler ve eklentiler sunan tasarımcılara yönelik bir hizmettir.

Abonelikle erişebileceğiniz çevrimiçi bir kitaplıktır. Envato Elements size hem aylık hem de yıllık abonelik sunar. Ayrıca, Elements Elements indirim aboneleri 1200’den fazla video kursuna ve e-Kitaba erişim elde eder.

Envato Elements’i kimler satın almalı?

Envato Öğesi, aşağıdaki durumlarda en iyi seçiminiz olmalıdır:

Bir Aylık Ücretsiz Abonelik ile ne elde edersiniz?

Bu Envato Elements indirim teklifiyle, sınırsız dosya indirme erişiminiz olur. 1 aylık ücretsiz abonelik size Stok videolarına, müzik efektlerine, grafik şablonlarına, sunum şablonlarına, stok fotoğraflarına, yazı tiplerine, web şablonlarına, WordPress temalarına ve eklentilerine ve diğer web öğelerine erişim sağlar.

Envato Elements 1 Aylık Hesap

Bu makaleyi yazarken Envato, Ücretsiz abonelikle 2.755.806 dijital varlığa erişim sunuyor .

1 Aylık Ücretsiz Teklif Nasıl Talep Edilir?

1 aylık ücretsiz teklife hak kazanmak için, bağlantımıza kaydolmanız, ücretsiz bir hesap oluşturmak için bilgilerinizi girmeniz ve başlamanız gerekir. Kayıt işlemi oldukça basittir.

Envato- Elements- Kaydı

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra artık aylık planı seçebilir ve ödeme bilgilerini doldurabilirsiniz. Ödeme yönteminizi ekledikten ve siparişi tamamladıktan sonra teklifinizi / indiriminizi ödeme sayfasının alt kısmında bulacaksınız. Aboneliği seçmemeyi planlıyorsanız, aboneliği kolayca iptal edebilirsiniz. Ücretsiz ay boyunca tüm dijital içeriğe erişmeye devam edeceksiniz.

Envato Elements İndirim Kodu

Size özel çok çeşitli en iyi önerilerin keyfini çıkarın.

İndirilen Envato Elements Öğesini Üçüncü Taraf Web Sitelerinde Satabilir Miyim?

Bu durumu yapamayacaksınız. Bu, yeniden dağıtım olarak kabul edilir.

Envato Elements Profilimi Başkalarıyla (Şirketim İçinde) Paylaşabilir Miyim?

İndirilen dosyalar yalnızca bir abone tarafından kullanılabilir.

Envato Elements Kullanarak Oluşturduğum Bir Şeyin Ticari Markasını Alabilir Miyim?

Hayır yapamazsınız

Aboneliğimin Süresi Dolduktan Sonra, Lisanslandıkları Projede Envato Elements Öğelerini Kullanmaya Devam Edebilir Miyim?

Evet yapabilirsiniz

Aboneliğimi İstediğim Zaman İptal Edebilir Miyim?

Evet, abonelik planınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Envato Elements 1 aylık hesap ile, yüz binlerce dijital varlığın sınırsız indirilmesini sağlayan bir hizmettir:

  1. Envato Elements aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilir veya yükseltebilirsiniz.
  2. Aboneliğinizi iptal ederseniz, bir sonraki abonelik ödemenizin faturalandırılacağı güne kadar Envato Elements’e erişiminiz olacaktır. Örneğin, aylık aboneliğinizi bir sonraki ödemeden 23 gün önce iptal ederseniz, 23 gün daha erişiminiz devam eder.
  3. Yıllık aboneliğinizi ödemenizin bitiminden üç ay önce iptal ederseniz, üç ay daha erişiminiz devam eder. İptal edilen abonelikleri geri ödemiyoruz. Aboneliğiniz sona erdikten sonra, lisanslandığında belirtilen proje için yalnızca Proje Kullanımı için lisanslanmış öğeleri kullanabilirsiniz. Buradan daha fazlasını öğrenin. Aylıktan yıllık olarak yükseltmek isterseniz, aylık aboneliğinizin kalan günlerinde yıllık aboneliğinizden indirim yapılır – böylece iki kez ücretlendirilmezsiniz. Toplam tutar faturanızda yer alacaktır.

Envato Elements’taki Öğeler için Destek Alabilir Miyim?

Envato Elements, doğrudan öğe desteği sağlamaz. Envato Elements’taki tüm öğeler bağımsız tasarımcılar tarafından oluşturulur. Bu ve sınırsız aboneliğimizin doğası nedeniyle, öğelerin kullanımına ilişkin doğrudan teknik destek veya tavsiye sağlayamıyoruz.

Lisans, doğru olanı yapmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve size öğeyi ticari nitelikte olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli projelerde kullanma hakkı verir.

Envato Elements Lisansının Önemli Noktaları: Envato Elements’taki tüm öğeler aynı basit lisans koşullarına sahiptir detayla için https://elements.envato.com/ adresine gidebilirsiniz . Bir proje için her öğe indirdiğinizde, belirli bir kullanım için devam eden bir lisans alırsınız. Bir öğe, başka bir proje için kaydedilerek tekrar kullanılabilir. Bazı sağduyu sınırlamaları geçerlidir . Değer katmadan yeniden satamaz, yeniden dağıtamaz, isteğe bağlı hizmetlerde kullanamaz veya ürünleri satamazsınız. Aboneliğinizi iptal etseniz bile geleceğe hazır lisanslama: Aboneliğinizi iptal ederseniz, artık Envato Elements’ ten öğe indiremezsiniz. Ancak kaydettiğiniz mevcut kullanımlar hala kapsamdadır. Sitemiz üzerinden https://resellmarket.net/item/13/envato-elements-1-ay yapabilirsiniz.