Windows Server 2019 Standard
Bu ürün stokta yok.

Windows Server 2019 Standard, Microsoft’un en yeni sunucu işletim sistemidir. Ekim 2018’den beri mevcuttur ve önceki sürüm olan Windows Server 2016‘nın yerini almıştır. Kullanıcı olarak birçok yeni işlevden faydalanırsınız. Yeni işletim sistemi, güvenilir ve verimli bir BT altyapısının temelini oluşturur.

Windows Server 2019’daki Yeni Özellikler

Windows Server 2019’un sunduğu temel yeni işlevlerden biri Sistem Öngörüleridir. Bu uygulama, sunucu çalışmasını izlemek ve analiz etmek için kullanılır. Bu aracın bir makine öğrenimi modeli kullanması. Bu nedenle sistemin performansı ve kararlılığı hakkında bağımsız olarak tahminlerde bulunması güzel bir özelliktir. Ortaya çıkan sorunların sunucunun çalışmasını olumsuz etkilemeden düzeltilmesini sağlar. Yeni Windows Yönetici Merkezi de oldukça pratiktir. Tarayıcı tabanlıdır ve sunucu yönetimini kolaylaştırır. Ayrıca konteynerlerin oluşturulmasında da bir kaç yenilik yapılmıştır. Örneğin artık Linux için sanal bir makineye ihtiyaç duymadan Linux altyapısı ile bir konteyner kurmak mümkün. Diğer bir kullanışlı özellik ise Depolama Geçiş Hizmetidir. Bu, mevcut tüm sunucularda veri depolama, güvenlik ve ağ bağlantısı ayarlarını sorgulamayı ve bunları diğer birimlere aktarmayı mümkün kılar. Güvenlik ve buluta bağlantı açısından da bazı iyileştirmeler yapılmıştır.

Windows Server 2019 Standard, Essentials ve Datacenter: Farkları Nelerdir

Windows Server 2019 işletim sistemini satın almak istiyorsanız, üç farklı paket arasından seçim yapabilirsiniz: Essentials , Standard ve Datacenter . Bu sürümler arasındaki farklar, önceki sürüm olan Windows Server 2016 ile büyük ölçüde aynıdır. Essentials sürümü öncelikle küçük işletmeler için uygundur. Maksimum 25 çalışan veya 50 cihaz için erişim sağlar. Ancak standart ve veri merkezi sürümlerinde bu tür kısıtlamalar yoktur. Ancak, her kullanıcı için ayrı bir lisansa sahip olmak gerekir. Bu nedenle, bu ürünler daha büyük şirketler için uygundur. Aralarındaki temel fark sanal makinelerin sayısıdır. Bu, Windows Server Standard ile iki ile sınırlıdır, Datacenter sürümüyle ise sınırsızdır.

Windows Server 2019 Standard Satın Al : Uygun Fiyata Performansı Hissedin

Windows Server 2019 Standard’ı satın almak istiyorsanız, Resellmarket.net adresinde birbirinden cazip ve uygun fiyatları bulabilirsiniz. Bu sayede aşırı maliyetlere neden olmadan BT altyapınızı güncel hale getirebilirsiniz. İyi düşünülmüş satın alma politikamız, verimli operasyonel organizasyonumuz ve fiziksel veri taşıyıcıları göndermek zorunda olmamak. Önemli bir tasarruf sağlıyor ve bunu doğrudan bir fiyat avantajı olarak müşterilerimize aktarıyoruz.

Yorum bulunamadı.
Giriş Yap to post a comment
Bu ürün henüz herhangi bir inceleme almadı.
Giriş Yap to review this item
Henüz Soru / Cevap eklenmemiş.
Kategori Windows Server
Etiketler windows server server 2019 windows server standard
Yorumlar 0
Satışlar 3

Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu, içeriğin kişiselleştirilmesini ve reklamı içerir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Buraya tıklayın. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı, Gizlilik politikamızı ve hüküm ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Processing