Adobe Creative Cloud All Apps 5 Months Joint Account

This item is out of stock.

Bu ürün ortak kullanım hesabıdır, tüm uygulamalar paketidir ve sadece 1pc/1mac olarak kullanılabilir.

Adobe Creative Cloud yaratıcı tasarım masaüstü uygulamalarından, mobil uygulamalardan ve basılı medya, web ve mobil cihazlar için video, ses ve interaktif içeriklerin tasarımı, geliştirmesi ve yayınlaması hizmetlerinden oluşan bir koleksiyondur.

İşbu teklif, bir tek kullanıcının Tam kapsamlı Creative Cloud bireysel üyelik tarifesi için indirimli fiyatlara erişim sunmaktadır. Adobe'un mevcut fiyatları üzerinden ilk yıl için yüzde 60 ve sonraki her yıl için yüzde 40 indirim alacaksınız.

Organizasyonlar için Faydaları

Resim düzenleme, ses ve video düzenleme, grafik tasarım veya web tasarımı konusunda deneyiminiz varsa Creative Cloud'u aşağıdaki amaçlar için kullanabilirsiniz:

 • Dijital resimler, vektör grafikler, ses ve yüksek çözünürlüklü video ile hikâyenizi anlatmak için
 • Basılı sosyal yardım materyalleri oluşturup yayınlamak için
 • Organizasyonunuz için bir internet sitesi tasarlamak, geliştirmek ve barındırmak için
 • Üyelik kapsamında yapılan düzenli yükseltmelerle yaratıcı yazılımlarınızı güncel tutmak için

Dâhil olan uygulamalar

Tüm tarife, aşağıda listelenen ve Windows ve Macintosh için kullanılan tüm masaüstü yazılımlarının tam sürümlerini içerir.

 • Adobe Photoshop CC 2 Boyutlu, 3 Boyutlu ve hareketli grafikler için kullanılan bir grafik düzenleme programıdır. Grafik tasarımcılarına yönelik bu özelliklerine ilâveten, Photoshop CC bilim insanlarının ve mühendislerin aklıyla inşa edilen ölçüm ve analiz araçları da sunmaktadır.
 • Adobe Photoshop Lightroom CC resimleri görüntülemek, en iyi hale getirmek ve rötuşlamak için kullanılan bir fotoğraf işleyicidir.
 • Adobe Illustrator CC profesyonel sanatçılar ve tasarımcılar için vektör tabanlı çizim aracıdır.
 • Adobe InDesign CC profesyonel baskı tasarımcılarının zengin ve karmaşık belgeler oluşturması için tasarlanmış bir mizanpaj programıdır. InDesign içeriği çeşitli formatlarda dışarı aktarım yapılabilir, böylece aynı belgeyi hem yazılı hem de elektronik medya ortamları için yayınlayabilirsiniz.
 • Adobe Premiere Pro CC çok sayıda yüksek çözünürlüklü video formatını düzenlemeyi destekleyen zaman çizgisi tabanlı bir video düzenleme programıdır.
 • Adobe After Effects CC filmlerde ve videolardaki hareketli grafikleri ve görsel efektleri oluşturma ve düzenleme için kullanılan bir post-prodüksiyon aracıdır.
 • Adobe Audition CC Çok kanallı ve veri silemeyen bir ortamda ses dosyaları kaydetmek ve düzenlemek için kullanılan bir dijital ses yazılımıdır.
 • Adobe Dreamweaver CC web sayfaları ve web tabanlı uygulamalar tasarlamak, kodlamak, geliştirmek ve yayınlamak için kullanılan profesyonel bir geliştirme aracıdır.

Creative Cloud içinde ayrıca Adobe Spark ve Adobe Acrobat DC gibi uygulamalar da mevcuttur. Kapsam dâhilindeki uygulamaların ve hizmetlerin tam listesine Adobe internet sitesinden ulaşılabilir.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
Q. Kaç bilgisayarda kullanabilirim?
A. 1PC/Mac olarak kullanım sağlayabilirsiniz.
Q. Hesap bilgileri değiştirilebilir mi?
A. Hayır, hesap bilgileri değiştirilemez.
Q. Tüm uygulamaları kullanabilir miyim?
A. Evet tüm uygulamalar lisansı tanımlı olan ortak kullanım hesabıdır.
Item details
Category Adobe Products
Comments 0
Sales 5
High resolution No
Lisans Türü Ortak Hesap
Lisans Süresi 5 Ay
Similar items

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing