{{ price(itemPrices[licenseId]['promo_price']) }}
{{ price(itemPrices[licenseId]['price']) }}
{{ __('Free') }}

Microsoft Project 2016 Professional

Ends in

Microsoft Project Professional 2016

Microsoft Project Professional 2016 ile başarınızı garantileyen güçlü yönetim araçlarına sahip olursunuz. Proje yönetimi yazılımı sizi her aşamada destekler ve verimli ekip çalışmasını kolaylaştırır. Ayrıca Office’in tanıdık arayüzü sayesinde, Project 2016 Professional’da oryantasyon anında kolaydır. Anlamlı raporların ve sunumların oluşturulması da karmaşık değildir. Sonuç olarak Microsoft, selefi Project Professional 2013 ile karşılaştırıldığında, önemli alanlarda önemli iyileştirmeler yaptı. Microsoft Project 2016 ile sınırsız proje yapabilirsiniz. Küçük görevlerden büyük boyutlu projelere ve özel öneme sahip projeleri yönetebilirsiniz. Microsoft Project 2016 Standardı. Bu tür projeler üzerinde işbirliği, isteğe bağlı olarak yerel olarak ağ veya bulut aracılığıyla mümkündür. Bu da küçük ve büyük şirketlerin zaman ve paradan tasarruf etmesini sağlar. Bu nedenle projeleriniz her zaman güncel kalır.

Microsoft Project Professional 2016  Önemli Yeni Özellikler

  • “What-if” Analizleri : Projenin gidişatı ve seyri hakkında görüntüleme yapmak için kullanılırsınız. Ayrıca projenin gidişatı ile ilgili bir çok senaryoyu oluştura bilirsiniz. Bu sebeple olası sorunları ve dar boğazları erkenden tespit edersiniz.
  • Ekip Planlayıcısı Ve Kaynak Taahhüdü : Projenizin mevcut durumu ve ekip hakkında bu akıllı araç sayesinde her zaman güncel ve bilgi sahibi olursunuz. Bu nedenle sorunlar gün yüzüne çıkmadan farkedip çözümleme yapabilirsiniz. Herşeyden önce tespitini yaptıgınız sorunları hemen çözer ve projenizin başarılı olmasını sağlarsınız.
  • Birden Çok Zaman Çizelgesi : Tüm projeyi tek bir zaman çizelgesinde görselleştirmek yerine. Birden çok zaman çizelgesi oluşturmak ve kendi başlangıç ​​ve bitiş tarihinizi atamak için. Project 2016 Professional’ı kullanabilirsiniz. Microsoft, örneğin projenizdeki belirli bir bölümü ayrıntılı olarak görselleştirmenize olanak tanır.
  • Komutları Arayın : Yeni giriş alanına Project Professional 2016’da bir terim girin ve sonuçları görün. Bu, girişi önemli ölçüde basitleştirir.
  • Basitleştirilmiş İşbirliği :  Skype Kurumsal, MS Project 2016 Professional’a entegre edilmiştir. Bu gerçek zamanlı iletişim aracı ile ekip üyelerini doğrudan proje içinden arayabilirsiniz. Ayrıca ekip üyeriyle sohbet edebilirsiniz.
  • Her Yerden Çalışın :  Microsoft, Project Professional 2016’da SharePoint ve Office 365 ile senkronizasyonu geliştirdi. Bu, projelerinize her yerden erişebileceğiniz, bunları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca güncellemeleri doğrudan proje web sitesi aracılığıyla diğer ekip üyeleriyle paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Microsoft Project Professional 2016 Satın Al

Project Professional 2016 lisansını bizden ucuz ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Sipariş süreci çok basit ve ürün anahtarı bildirimini 10 dakika içinde e-posta ile dijital olarak alacaksınız.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Item details
Category Office Products
Comments 0
Sales 0
Similar items
cover
Out of stock
cover
Office 2016 Pro Plus Office Products
Out of stock
cover
Office 2019 Pro Plus Office Products
19.99€
cover
59.99€
49.99€
cover
59.99€

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing