Office 2016 Pro Plus

This item is out of stock.

Office 2016 Pro Plus İle İşlerinizi İstediğiniz Yerde Halledin

Microsoft Office 2016 Pro Plus, şirketlere, serbest meslek sahiplerine veya serbest çalışanlara. Aynı zamanda özel kişilere yönelik yüksek kaliteli eksiksiz bir yazılım paketidir. Office 2016 Professional, modern ofis yazılımlarının gerektirdiği. Tüm gereksinimleri karşılayan klasik ve çok yönlü bir yazılımdır. Karmaşık ve zorlu işleri bile hızlı ve profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Microsoft Office 2016 Professional’ı satın aldığınızda, tüm Microsoft programlarına anında erişim elde edersiniz. Sisteminizin her zaman en son teknoloji ile güncel kalması için. Tüm güncellemeleri düzenli olarak ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Çok parçalı ofis yazılımı, form mektuplarından otomatik tablolara, karmaşık veritabanlarına ve açık e-postalardan. Bu nedenle etkileyici sunumlara kadar uzanan gelişmiş çözümler sunar.

Microsoft Office 2016 Pofessional Plus’da Bulunan Programlar

  • Word 2016 : Metni düzenleme, talimat oluşturma ayrıca taslak hazırlayabilirsiniz.
  • Excel 2016 :  Hesap tutma, istatistikleri değerlendirme bunun yanında veritabanlarını görüntülem yapabilirsiniz.
  • PowerPoint 2016 : Seminerler planlayın, sunumlar oluşturun ayrıca dersler sunabilirsiniz.
  • OneNote 2016 : Not alın, önemli notlar kaydedin, beyin fırtınası oturumlarını belgeleyin.
  • Outlook 2016 : E-posta gönderin ve alın, takvimleri senkronize edin ayrıca görevlerinizi özgürce planlayın.
  • Publisher 2016 : Basılı yayınlar hazırlayın, ürün sunumları oluşturun, kullanıcı kılavuzları tasarlayın.
  • Access 2016 : Veritabanlarını yönetin, veri girişini basitleştirin, izlemeyi otomatikleştirin.
  • Skype Kurumsal : Gerçek zamanlı işbirliği yapın, IP telefonu üzerinden iletişim kurun, video konferanslara katılın.

Programlar, çok çeşitli uygulamalar için çeşitli farklı şablonlar sunar. Office 2016 Pro Plus, yalnızca şirketler için faydalı olmakla kalmaz. Aynı zamanda kobiler ve serbest meslek sahipleride kullanmalidir.

Office 2016 Pro Plus İle İletişimsel Entegrasyonlar

2016 sürümü ile Microsoft Office ürün yelpazesi, yapay zeka, ağ oluşturma. Ve kullanılabilirlik alanlarında büyük yenilikler aldı. Dahil edilen 5 GB OneDrive bulut depolama alanı veya üçüncü taraf sağlayıcı Dropbox gibi. Bulut tabanlı sistemlerin entegrasyonu, ekiplerde çalışmayı çok daha kolay hale getirir. Dökümanları gerçek zamanlı olarak birlikte düzenleyebilirsiniz. PowerPoint sunumları çevrimiçi olarak paylaşılabilirsiniz. Ayrıca sunumlarınızı görüntüleyenler Powerpoint kurulumuna ihtiyaç duymaz. Bununla birlikte Skype Kurumsal, ekip toplantıları, müşteri toplantıları. Veya hızlı anlık mesajlar için çeşitli bir iletişim platformu sunar.

Kullanıcı Dostu Çalışma Ortamları Ve Daha Hızlı İş Akışları

Program içerisindeki işlevleri aramalar ile bulabilirsiniz. Ayrıca belgeler arasında arama yapabilirsiniz. Arama yaptıgın dosyaları çevrim içi veya çevrim dışı görüntüleye bilirsin.  Ek olarak, Excel’deki öğrenmeye hazır otomatik doldurma işlevi, tek bir tıklama ile tahmin edilebilen. Ve gelecekteki trendlerde görüntülenebilen tabloların verimli bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olur. Publisher ayrıca zaman kazandıran çevrimiçi fotoğraf baskısı sunar. Yorgun gözleri ve yorucu çalışma saatlerini önlemek için. Kullanıcılar daha koyu ekran arka planları için “Siyah Tema” yı seçebilirler. Ayrıca Microsoft Office 2016 Professional Plus, Windows 10 tasarımına uyarlanmıştır. Programlar tamamen uyumludur.  PC, dizüstü bilgisayar veya tablet üzerindeki tüm cihazlarda kullanabilirsin.

Office 2016 Pro Plus Satın Al : Kampanyalı Fiyatlara Göz Atın

Bizimle, piyasada resmi olarak bulunan tüm Microsoft Office lisanslarını alırsınız. Microsoft Office 2016 Professional’a ek olarak. Office 2016 Home ve Bussiness ürünlerinide bulabilirsiniz. Satın alma işleminden hemen sonra dijital teslimatı maili alacaksınız. Gelecek olan mailde ürün hakkında detaylı bilgi ve kurulum aşamalarını net bir şekilde göreceksiniz.

No comments found.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
Q. Nasıl Aktif Edebilirim?
A. Ürünün kurulumunu yaptıktan sonra aktif etmek için "Telefon ile etkinleştir" adımını seçerek karşınıza çıkan 9 sütunlu rakamı bize "Destek" bölümünden ileterek size onay kimliğinizi gönderiyoruz ve aktif ediyorsunuz.
Q. Ben aktif edebilir miyim?
A. Evet, "Telefon ile aktifleştir" kısmını seçtikten sonra 9 sütunlu rakamı "getcid.info" adresine giderek üst kısımda yer alan alana yazdıktan sonra "GET" butonuna basarak size verilen kodları Office uygulamanıza girerek aktif edebilirsiniz.
Q. Etkinleştirmek için destek veriyormusunuz?
A. Evet, destek kısmından bize ulaşabilirsiniz.
Item details
Category Office Products
Comments 0
Sales 5
Similar items
cover
59.99€
cover
Out of stock
cover
Out of stock
cover
59.99€
cover
59.99€
49.99€

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing