Adobe Acrobat Pro 3 Ay Lisans
Bu ürün stokta yok.

Adobe Acrobat Pro 3 Ay Lisans

Acrobat DC, abonelik tabanlı Acrobat yazılımının en son sürümüdür. Adobe’nin sunduğu bu mobil, en verimli ve iş birliğine en yatkın PDF çözümü, Acrobat masaüstü bilgisayar yazılımı ile mobil tarama uygulamasını, imza uygulamasını ve Acrobat Reader mobil uygulamasını gelişmiş, üst düzey mobil özelliklerle ve üstün Document Cloud hizmetleriyle bir araya getirir. Adobe® Acrobat Pro, önde gelen bir PDF dönüştürücüden çok daha fazlasını sunar. İletişim kurmak için çok daha fazla güç sağlayan akıllı araçlarla donatılmıştır. Kolayca, kesintisiz ve son derece parlak.

PDF dosyalarını düzenleme

Adobe® Acrobat Pro ile metin ve görüntülerde yapacağınız ufak tefek değişiklikleri, orijinal belgeye veya grafiğe ihtiyaç duymadan doğrudan PDF dosyanız üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.

PDF dosyalarından dışa aktarma

PDF dosyalarındaki bilgileri tekrar yazmak için harcadığınız zamandan tasarruf edin. PDF dosyalarını düzenlenebilir Microsoft Office belgelerine dönüştürün. Fontları ve formatları zahmetsizce koruyun.

PDF dosyaları oluşturma

Artık gönderdiğiniz belgelerin diğer kullanıcıların ekranlarında düzgün görünüp görünmediği konusunda endişelenmenize gerek yok. Belgelerinizi, ücretsiz Adobe Reader® yazılımını kullanan herkesin güvenle görüntüleyebileceği PDF dosyalarına dönüştürün.

Form oluşturma ve analiz etme

Form oluşturmak, verileri yeniden anahtarlamak ve hataları düzeltmek için harcadığınız zamandan tasarruf edin. Formlarınızı çevrimiçi olarak dağıtın, ardından yanıtları toplayıp gerçek zamanlı olarak analiz edin.

Dosyaları birleştirme ve bir araya toplama

Tek bir PDF ekleyerek daha anlaşılır biçimde iletişim kurun. Farklı dosyaları, e-postayla kolayca gönderilebilen ve rahatlıkla arama yapılabilen iyi düzenlenmiş tek bir PDF dosyasında birleştirin.

İncelemeleri ve onaylama süreçlerini kolaylaştırma

Basılı belgelerin ve yazdırılan e-postaların yarattığı karmaşanın içinde kaybolmayın. Acrobat ile inceleme ve onaylama döngülerini otomatikleştirin. İnceleyicilerin birbirlerinin yorumlarını görebildiği ve kendi yorumlarını getirebildiği inceleme süreçleriyle teslim tarihinizi kolayca karşılayın.

PDF dosyalarını koruma

Acrobat Pro, hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın çalışmalarınızın daha güvenli biçimde korunmasını sağlar.

Standartlara uygun PDF dosyaları oluşturma

Uyumlu belgeler oluştururken, tek bir adımı bile kaçırmamanız gerekir. Şirketinizdeki herkes, çok adımlı işlemleri Acrobat Pro ile tutarlı biçimde izleyebilir. Bu iş düşündüğünüzden çok daha kolaydır.

Yorum bulunamadı.
Giriş Yap to post a comment
Bu ürün henüz herhangi bir inceleme almadı.
Giriş Yap to review this item
Q. Kendi hesabımda aktif edebilirmiyim?
A. Evet, hesabınızın bölgesi "USA" ise aktif edebilirsiniz.
Q. Hesapta bölge seçimi nasıl yapılır?
A. Mevcut hesabınızda bir aboneliğiniz yok ise bölge seçimini profilinizden değiştirebilirsiniz. Eğer mevcut aboneliğiniz var ise yeni bir hesap oluşturmanız ve oluştururken bölge seçimini "USA" yapmanız gerekmektedir.
Kategori Adobe Ürünleri
Etiketler adobe dc pro adobe dc lisansı adobe acrobat lisansı
Yorumlar 0
Satışlar 1
Benzer Ürünler

Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu, içeriğin kişiselleştirilmesini ve reklamı içerir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Buraya tıklayın. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı, Gizlilik politikamızı ve hüküm ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Processing