{{ price(itemPrices[licenseId]['promo_price']) }}
{{ price(itemPrices[licenseId]['price']) }}
{{ __('Free') }}

NordVPN Ömür Boyu Hesap

Sona erme zamanı

NordVPN: herkes için çevrimiçi güvenlik

NordVPN olarak internetin daha iyi olabileceğine inanıyoruz: daha açık, gizli ve güvenli. Bu hayali gerçekleştirebilmek için mühendislerimiz, sistem yöneticilerimiz ve tasarımcılarımız 8 yıldır çalışarak bu güvenlik ve gizlilik aracını geliştirdiler. Bugün, dünyanın her yerinden milyonlarca NordVPN kullanıcısı nerede olurlarsa olsunlar, ihtiyaç duydukları anda mavi Quick Connect butonuna basarak çevrimiçi korunma kullanabiliyorlar.

Burası ayrıcalıklı bir topluluk. Verilerinizi istenmeyen kişilerden koruyoruz

En üst düzey güvenlik NordVPN bağlantınızı yeni nesil şifreleme ile garanti altına alır; böylece hesaplarınıza giriş, banka transferleri ve online alışveriş yaparken endişe etmenize gerek kalmaz. Koruma altında olmayan Wi-Fi’ler ile bağlanırken bile.

Kayıt Tutmama Politikası İnternette ne yaptığınız kimseyi ilgilendirmez. Bu yüzden kişisel verilerinizi takip etmiyoruz, depolamıyoruz ya da paylaşmıyoruz.

Bizden isteseler bile üçüncü parti kişilere hiçbir detay veremeyiz. Rahatınızı bozmadan çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarın Her yerden erişim Yayın izleme siteleri, mesajlaşma uygulamaları, sosyal medya platformlarının hepsine üstün güvenlik sağlayabilirsiniz. 59 ülkede 5400+ NordVPN sunucu içinden birini seçerek istediğiniz içeriğe erişin.

Her zaman, her yerde. Tüm cihazlarda kullanılabilir NordVPN, Windows, macOS, Linux, Android

Yorum bulunamadı.
Yorum yazmak için Giriş Yap
Bu ürün henüz herhangi bir inceleme almadı.
Bu ürüne inceleme yapmak için Giriş Yap
S. Nasıl kullanabilirim?
C. Almış olduğunuz lisans anahtarı ile https://resellmarket.net/vpn adresine girerek hesaba ulaşabilirsiniz.
S. Bize özel hesaplar mı?
C. Hayır. Almış olduğunuz hesaplar ortak kullanımdır ve bilgileri değiştirilemez bu yüzden ömür boyu kullanım hakkı sunulmuştur.
Ürün ayrıntıları
Kategori Premium Ürünler
Yorumlar 0
Satışlar 0
High resolution Hayır
Benzer ürünler
cover
Envato Elements 1 Ay Premium Ürünler
9.99₺
cover
399.00₺
369.00₺
cover
Grammarly Ortak Kullanım Premium Ürünler
49.99₺

Web sitemizi nasıl kullandığınızı anlamak ve deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu, içeriğin kişiselleştirilmesini ve reklamı içerir. Daha fazlasını öğrenmek için lütfen Buraya tıklayın. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı, Gizlilik politikamızı ve hüküm ve koşullarımızı kabul etmiş olursunuz.

Processing