Windows 10 Home

This item is out of stock.

Şimdiye Kadarki En İyi Windows, Artık Çok Daha İyi!

Windows 10 Home hızlı ve bildiğinizden daha güvenli eklenen özelliklerle daha yaratıcı. Üretken bir şekilde çalışabileceğiniz. Kullandıktan sonra Windows 10 Ev ürün anahtarını (perakende anahtarı). Sahip olduğunuz Windows 10’un en son sürümüyle tüm yeni deneyimlerinize katkıda bulunacaklar. Bir ürün anahtarı satın alarak en son sürümle Windows 10’u etkinleştirmenin zamanı geldi!.

Bildiğiniz Ve Keyif Aldığınız Bir Deneyim

Windows 10 Home ürün anahtarını kullandıktan sonra . En son Windows 10 sürümünüz etkinleştirilecek ve orijinal olacaktır. Ardından başlat menüsü ve arama çubuğu görüntülenir. Böylece aradığınızı hızla bulabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı kolaylıkla düzenleyin, görün ve paylaşın. Microsoft Edge ile web’de daha hızlı gezinin.

Bilgisayarınızın Güvenliği Windows 10 Home ile Birlikte Daha Güçlü

Korsan veya kırılmış veriler içeren bir Windows 10 sürümünde . Bazı kötü niyetli kişiler tarafından veri kaybı ve önemli belgelerin çalınması olasılığı oldukça fazladır. Windows 10 Ürün Anahtarı satın alın ve Windows 10 Home sürümünüzü etkinleştirin. Windows’u korumak için güvenlik duvarı ve İnternet koruması dahil yerleşik güvenlikli Windows’a güvenin. Windows 10 anahtarıyla etkinleştirdikten sonra. Orijinal Windows 10’u virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan ve fidye yazılımlarından koruyun.

Karşınızda Windows 10 Home’nin Özellikleri

Kontrol bildirimleri :

Kullanıcılar gelen bildirimler söz konusu olduğunda sistemde birkaç ayar yapabilirsiniz. Bildirim asistanı, örneğin, yalnızca bir öncelik listesinden mesajları veya istenirse yalnızca alarmları alabilir. Bu şekilde, ya en son haberlerden haberdar olursunuz ya da işinize konsantre olmak için bildirimleri tamamen kapatabilirsiniz.

Güncelleme bant genişliğini tanımlayın :

Bilgisayarınızda herşey olağan yolunda giderken bir windows güncellemesi geldi ve sisteminizi berbat ettiğini düşünün. Bu her zaman olabilir, ancak bu tür sorunları önlemenin birkaç yolu vardır. Örneğin, tam olarak ne kadar bant genişliği güncellemesinin rezerve edilebileceğini belirtebilirsiniz. Örneğin, bir güncellemenin akşamınızı mahvetmesini engelleyebilirsiniz. Ancak bu ayarı derinlemesine incelemelisiniz: “Güncelleme ve Güvenlik” altındaki ayarlarda başlar, uygun alt öğe “Windows Güncelleme” olarak adlandırılır. Burada “Gelişmiş Seçenekler” ve “İletim Optimizasyonu” na gidersiniz. Şimdi tekrar “Gelişmiş Seçenekler” i tıklayın ve ardından “İndirme Ayarları” altında nihayet güncellemeleri indirirken kullanılabilecek maksimum bant genişliğini ayarlayabilirsiniz.

Karanlık Mod Ve Gece Modu :

Windows 10 da Karanlık Mod ayarı yapabilirsiniz. Karanlık Mod Nasıl çalışır ? Ayarlarda “Kişiselleştirme” altında, “Renkler” e gidin ve Standart Uygulamalar seçeneğini “Koyu” olarak ayarlayın. Ayarlar, Microsoft Edge veya karanlık moddaki mağaza görüntülenir. Her geçen gün daha fazla program Windows’un özelliklerini benimsiyor. Firefox bu programlardan biri. Windows 10 ayrıca bir gece moduna sahiptir. Mavi ışık bileşenlerini ekrandan filtreler. Bu şekilde daha geç saatlerde gözlerinizi bilgisayarın vereceği mavi ışıklardan koruyabilirsiniz.

Pin Kaydı :

Windows 10 Home bir Microsoft hesabı ile kullanmak dahil olmak üzere bir çok farklı oturum açma yöntemi sunar. Bilgiayarınızı çok güenli bir parola ile korumak herzaman daha güvenlidir. Bilgisayarınızı korumak için karmaşık şifreleri aklınızda tutmanıza veya yazmanıza gerek yok. Bir PIN kodu kullanarak oturum açmanızı sizi bu sıkıcı paralolardan kurtaracaktır. “Hesaplar” alanındaki “Ayarlar” bölümünde, bilgisayarınızın kilidini yerel olarak daha hızlı açabilmek için PIN’i etkinleştirin. Bu sayede bilgisayarınızı güvenle koruyabilirsiniz.

Depolama optimizasyonu :

Bilgisayar temizleme programları çok popüler bir yazılım kategorisidir. Ve Windows’un kendisini toparlama konusunda oldukça iyidir. Windows 10 Home‘de yer alaan disk temizleme bunun için klasik bir araçtır, ancak Windows 10 aynı zamanda bellek optimizasyonunu da içerir. Geçici dosyaları, boş çöpleri ve indirme klasörlerini silebilir ve ayrıca önceki Windows kurulumlarının kalıntılarınıda çöpe atabilirsiniz. Microsoft böyle devam ederse, CCleaner gibi programlar yakında tamamen gereksiz olacak.

Windows 10 Home İle Yeni Yollar Üretin

Windows 10 Home ürün anahtarını satın aldıktan ve etkinleştirdikten sonra . Kişisel Windows 10 uygulamaları tamamıyla mevcut orijinal ve en son versiyonu olacaktır. Ardından zaman çizelgesi ve odaklanmanın yardımıyla işinizi daha hızlı tamamlayın. Telefonunuzu manipüle etmek zorunda kalmadan. Telefonunuz uygulamasıyla metinlerinize ve fotoğraflarınıza doğrudan bilgisayarınızdan erişin. Windows 10 Home ile çok daha yaratıcı ve üretken olacaksınız. Orijinal windows 10 kullanıyorsanız, etkin olan tüm uygulamaları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Windows 10 Home Satın Al : Bilgisayarınız İçin En İyisi

Windows geliştikçe bilgisayarlar daha iyi hale gelir. Bilgisayarlar artık daha güçlü ve yenilikçi. Yeni Windows 10 cihazları, dijital mürekkep, yüz tanıma, konuşma, oyunlar ve daha fazlası gibi deneyimler sunar. Tüm bu uygulamaları kullanabilmek için Windows 10 Home tuşu ile aktif hale getirebilirsiniz . Bu uygulamalar, Windows 10’un korsan veya crack sürümlerinde düzgün çalışmaz. Windows 10 Home ürün anahtarını orjinal kullanmayanlar bu uygulamalardan yararlanamazlar. Yani Windows 10 ürün anahtarı olmadan bu ürünlerin tam sürümünü kullanamazsınız. Windows 10 ürün anahtarlarını satın alın ve tüm uygulamaları orijinal şekilde rahatça kullanın.

mcbeyaz 2 years ago

birden fazla formatta lisansı kullanabilir miyim
1 Comments

ihsank 2 years ago

Merhaba,

Ürün BIOS'a kazınır anakart değiştirmediğiniz sürece kullanabilirsiniz.
Login to post a comment
This item has not received any review yet.
Login to review this item
No Questions / Answers added yet.
Item details
Category Windows Products
Comments 2
Sales 9
Similar items
cover
Windows 10 Pro Retail Windows Products
24.99€
cover
99.99€
49.99€

We use cookies to understand how you use our website and to improve your experience. This includes personalization of content and advertising. To find out more, please click Here. By continuing to use our website, you agree to our use of cookies, our Privacy policy and our terms and conditions.

Processing